ОТРИМАЛИ МІЖНАРОДНУ ТЕХНІЧНУ ДОПОМОГУ ВІД ПРООН

Дата: 07.12.2022 23:09

Фото без опису14 листопада 2022 року відділення прокату технічних засобів реабілітації Центру надання соціальних послуг Нехворощанської сільської ради поповнилося новенькими ТЗР на суму 14 930 грн.  Новеньке крісло колісне, палиця опорна, ходунки, туалетний стілець і надліжковий столик були надані  ТОВ «НОРМА-ТРЕЙД», яке спеціалізується на забезпеченні технічними засобами реабілітації людей з інвалідністю. Це стало можливим завдяки тісній співпраці з Департаментом соціального захисту населення Полтавської ОДА, який включив наш Центр до свого проєкту по поповненню фондів засобів реабілітації центрів та терцентрів області👍🥰 Міжнародну допомогу отримали від Програми Розвитку ООН. Щиро вдячні Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА,  Програмі Розвитку ООН в особі пана Мустахсена Куреші та пана Яко Сільє за плідну співпрацю та таку необхідну для нас допомогу!   Отримані засоби реабілітації вже знайшли своїх господарів та полегшують їм життя.