ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАКУПІВЛІ: Сонячна електростанція

Дата: 22.12.2022 17:10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (ID: UA-2022-12-19-020268-a)

1. Найменування: Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради.
2. Місце знаходження: Україна, 39354, Полтавська область, Полтавський район,                      с. Нехвороща, вул. Миру, 3.
3. Код ЄДРПОУ: 04382613.
4. Категорія предмета закупівлі: товар.
5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Сонячна електростанція (код ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія).
6. Дата оголошення: 19 грудня 2022 року.
7. Процедура закупівлі: відкриті торги (з особливостями).
8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:
8.1. Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-2022-12-19-020268-a.
8.2. Ідентифікатор закупівлі:
UA-P-2022-12-19-008085-b.
9. Очікуваний обсяг закупівлі: 1 комплект
10. Очікувана вартість та обґрунтування вартості предмета закупівлі: 900 000,00 грн. з ПДВ.
: Очікувана вартість визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою наказом Мінекономіки від 18.02.2020 №275. Метод, який застосовується для розрахунку відповідно до методики – метод порівняння ринкових цін. Це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку. Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, здійснювалася замовником шляхом моніторингу середньо ринкових цін на відповідні види товару при плануванні відповідної закупівлі. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації.

11. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Товар має бути сертифікований або мати протокол випробувань (технічний паспорт, технічні умови тощо), які підтверджують якість предмету закупівлі та його безпечність для довкілля, товар повинен бути новим, без дефектів, термін та умови його зберігання не порушені.                                    Строк поставки товару: до 31 грудня 2022 року.
З метою забезпечення якості предмета закупівлі від постачальника вимагаються документи, які підтверджують технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, форма яких передбачена чинними нормативними документами.