Найбільш старанні юні художниці одержали подарунки, решта учасниць – солодкі призи.

Дата: 19.01.2023 19:48

Раніше ми повідомляли, що у нехворощанській сiльській бiблiотеці напередоднi новорiчних свят відкрилася казкова фотозона, де місцеву малечу до себе на гостину запрошував Сніговичок, аби познайомити з книгами, які розповідають казки та бувальщини про Зиму і Новоріччя, про щедрівки і колядки. Хлопчики й дівчатка залюбки декламували вірші, фотографувалися, а ще готували малюнки до конкурсу «Мiй зимовий настрiй». Щойно підбито його підсумки, п’ять дитячих робіт визнані кращими – їх ви можете переглянути на світлинах. Найбільш старанні юні художниці – Аня Капустян і Вероніка Кудря одержали подарунки, решта учасниць – солодкі призи.