Дата: 21.01.2023 11:26

☝️Відділення організації надання адресної натуральної допомоги Центру надання соціальних послуг Нехворощанської громади забезпечує надання усіх соціальних послуг для жителів громади безкоштовно. Клієнти Центру можуть скористатися послугами перукаря, швачки, машиніста з прання та робітника з комплексного обслуговування будинків безкоштовно один раз на місяць.

☝️При відділенні функціонує пункт прокату технічних засобів реабілітації, де також на безкоштовній основі можна отримати ТЗР, які є в наявності.

▶️На кожного громадянина, якого обслуговує відділення адресної допомоги, ведеться особова справа, в якій міститься:
👉1) письмова заява громадянина;
👉2) медичний висновок отримувача соціальної послуги про здатність до самообслуговування;
👉3) копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);
👉4) копія наказу по КУ ЦНСП про надання (припинення) соціальних послуг;
👉5) копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу (паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, посвідчення інваліда та інші документи);
👉6) копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
👉7) акт оцінки потреб;
👉8) 😎 згода на обробку та збір персональних даних громадянина;
👉9) рішення про надання/припинення надання соціальних послуг.