Дата: 22.01.2023 10:23

ШАНОВНА ГРОМАДО! 22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту злуки між представниками Української Народної та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас символом національної єдності, яке ми величаємо Днем соборності України.

Щиро вітаю Вас, дорогі земляки, з цим великим національним святом від себе особисто та від імені усіх депутатів нашої громади! Бажаю нам усім перш за все – перемоги над новітніми ворогами України та миру, здорового прагматизму і щирої віри для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Не упустімо його і цінуймо час, в який живемо. Пам’ятаймо та шануймо наших воїнів-захисників, наших національних героїв та їхні ідеали. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася в ілюзію.

Зичу вам щастя, добробуту та злагоди в родинах!
З повагою – голова громади
Віктор ДУБОВИЧ