Офіційний сайт Нехворощанської громади
Полтавська область, Полтавський район

ВЕЛИКА НАРАДА керівників комунальних закладів пройшла сьогодні за головування очільника громади Віктора Дубовича.

Дата: 20.03.2023 21:53
Кількість переглядів: 107

Фото без описуВітаючи присутніх з початком астрономічної весни, Віктор Олександрович відразу окреслив мету зустрічі: «Зима закінчилася, тож слід пробуджуватися й активніше братися за роботу, адже ми з вами на своєрідній «передовій», і навіть за нинішніх складних умов повинні показати жителям Нехворощанщини результати своєї роботи. Але перед тим кожен повинен проаналізувати вже зроблене й визначити собі конкретні завдання на близьке майбутнє».

 

Питань, які порушувалися на нараді, було багато. Почали з галузі освіти, яка «споживає» найбільшу частку бюджетних коштів. Дуже гострою тут є проблема будівництва укриттів. Як пояснив головуючий, на це виділено кошти, почалася підготовка необхідної документації, але виникають певні бюрократичні перепони, які доведеться долати.

 

Принагідно заступниця голови громади Зоя Короленко нагадала керівникам навчальних закладів про необхідність ще раз перевірити документацію на землю, де будуть зводитися укриття, щоб потім з цим не виникало жодних проблем. А Віктор Олександрович дав доручення якнайшвидше визначитися з об’ємом ремонтних робіт, які належатиме провести влітку, і скласти перелік необхідних матеріалів, аби мати чітку уяву щодо фінансових потреб. Так само визначити і перелік необхідного господарського інвентаря, який треба відремонтувати чи придбати. Також нагадав про економію енергоносіїв: з настанням тепла варто скоротити споживання газу та електрики.

 

«Весною ми оновлюємо та закладаємо квітники, висаджуємо дерева, але цього року централізовано закупляти саджанці буде важко, тому вся надія на меценатів, – говорилося далі. – Подавайте свої пропозиції, будемо звертатися до суб’єктів господарювання, проситимемо їхньої допомоги, щоб нинішньої весни ми також могли займатися озелененням своїх територій».

 

Щодо благоустрою, то голова громади просив «бачити своє і дивитися навколо», тобто наводити лад не тільки на закріплених за своїми підприємствами ділянках, а й прибирати інші громадські місця під час суботників. Колектив місцевої пожежної охорони націлював на більш активну участь у роботах з благоустрою.

 

Йшлося і про необхідність ремонту доріг, частина яких досі залишається у незадовільному стані. Була ідея створити свою будівельну бригаду, закупити для неї техніку, але на заваді стала війна. Однак цю ідею не відкидаємо, а поки що доведеться шукати інші можливості для проведення ямкових ремонтів на окремих ділянках.

 

Продовженням розмови стало питання розвитку спортивної роботи в громаді. На думку В.Дубовича, вона є недостатньою, бо спортом у нас охоплена лише незначна кількість учнівської молоді, «і тут є над чим думати, є з кого створювати команди». Для прикладу навів спортивну залу в Лівенському СБК, де мало інвентаря і там грають лише в футбол, хоча планувалося цей майданчик використовувати і для потреб Маячківської школи, проводити там уроки фізичного виховання. Віктор Олександрович дав доручення своїй заступниці Іванні Полухіній детальніше вникнути в цю проблему і внести свої пропозиції щодо ефективнішого використання спортивної зали.

 

Стосовно галузі культури, то тут голова громади відзначив успішність проведення трьох благодійних концертів за участю духового оркестру «Відродження», але з прикрістю констатував, що глядачів на них було не так і багато, як хотілося б. «Чомусь навіть не всі працівники апарату виконкому були на тих концертах, тоді як оркестранти старанно готувалися, відвідували репетиції, щоб нас порадувати. Треба відвідувати такі заходи, підтримувати один одного, підтримувати нашу культуру».
Працівниць сільських бібліотек закликав до тіснішої роботи з читачами, особливо з людьми старшого віку, для яких можна проводити різноманітні заходи на кшталт «клубів за інтересами», або ж надавати допомогу в оформленні комунальних платежів через Інтернет тощо. «Заохочуйте, шукайте методи роботи з людьми, щоб вони частіше відвідували наші книгозбірні, щоб їм було цікаво з вами провести час».

 

Говорячи про галузь охорони здоров’я, директорка Нехворощанського ЦПМСД Інна Коба запевнила, що «поступово рухаємось вперед, багато зроблено в плані проведення ремонтів, готуємось привести в належний стан Маячківську амбулаторію». А найбільша проблема – кадровий «голод». Це підтвердив і В.Дубович, звернувши увагу, що в громаді зараз вкрай недостатньо не тільки лікарів та фельдшерів, а й взагалі спеціалістів навіть у будівельній справі. Пропонував освітянам більше звертати увагу на профорієнтаційну роботу. Наприклад, влаштовувати зустрічі з нашими медиками, які б розповіли старшокласникам про свою професію – престижну, шановану, з якою можна успішно знайти роботу в рідному селі.

 

Директора комунгоспу Дениса Каракуцю присутні привітали з професійним святом – Днем працівників комунального господарства, і відзначили, що зараз нехворощанські комунальники виконують свої обов’язки досить успішно і в межах своїх можливостей оперативно реагують на звернення громадян. Так само, як і працівники Центру надання соціальних послуг.

 

Насамкінець В.Дубович нагадав про необхідність дотримання у своїх колективах трудової дисципліни та раціонального використання робочого часу. Всіх присутніх керівників попросив приходити з ідеями та пропозиціями і допомагати один одному при вирішенні тих чи інших завдань, «бо у нас є спільна мета – працювати для громади. І чим краще виконуватимемо свої обов’язки, то комфортнішим буде життя в наших селах».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь