Дата: 30.03.2023 23:15

Фото без опису29 березня у селі Бабайківка, що на Дніпропетровщині, відбулася товариська матчева зустріч між футбольними командами «Asgard» (с. Могилів) та нехворощанською «Сокоріль». Змагання проходили в три етапи: тренування, основна гра і пробиття пенальті.

Боротьба за м’яч видалася гострою, емоційною, проте доброзичливою. В розультаті могилівські футболісти здобули перемогу з рахунком 9:8. Однак і наші показали неабияку майстерність, а голкіпер команди Антон Педина відзначився і в загальній грі, і в пенальті.

«Сокоріль» вийшла у фінал кубка руденківської ліги і найближчої суботи візьме участь у фінальній грі, змагаючись із новосанжарською командою «Чкалово».

Побажаймо успіхів гравцям та побільше голів у ворота суперника!
Олександр САВЧЕНКО,

інструктор з фізичної культури та спорту
Нехворощанського відділу освіти