ПОДЯКА НЕБАЙДУЖИМ

Дата: 31.03.2023 11:30

Нещодавно ми зверталися до жителів та друзів нашої громади з проханням поділитися речами для діток з малозабезпечених сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Дуже приємно, що знайшлися чутливі до чужих проблем люди, які долучилися до благодійної акції – збору одягу, взуття, іграшок.

Найбільші слова подяки хочемо висловити Олені Іванівні КАСАЙ – дружині народного депутата Костянтина КАСАЯ, яка першою відгукнулася на наше оголошення і передала більше 5 великих пакунків з одягом різної вікової категорії. Наша служба посортувала його за віком і розподілила між старостинськими округами для подальшої передачі новим власникам.

Мешканці села Шедієве теж не залишилися осторонь. Гуртом вони також зібрали дитячі речі та передали до служби у справах дітей і до відділу соціального захисту населення, які, в свою чергу, і цей одяг попакували та передали сім’ям, котрі цього потребують.

Ще раз дякуємо всім і кожному, хто вміє і прагне подавати руку допомоги в цей нелегкий для України час. Ми вкотре показали свою згуртованість і доброзичливість.

Анастасія ЖОРНЯК,

т.в.о. начальниці служби у справах дітей

виконавчого комітету