Плануєте вступати до вишу – подбай про своєчасне виготовлення першого паспорта громадянина України у формі ID-картки

Дата: 31.03.2023 22:22

Міграційна служба Полтавщини нагадує юним українцям, яким виповнилося 14 років та які планують вступати до вищих навчальних закладів, про необхідність обов'язково подбати про своєчасне виготовлення першого паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Для цього необхідно подати заяву та відповідні документи до одного з підрозділів УДМС у Полтавській області:

• свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави;
  • паспорт громадянина України одного з батьків. У разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
  • РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);
  • витяг з реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання (за наявності).

Нагадуємо, під час воєнного стану адміністративні послуги надають усі 28 територіальних підрозділів Міграційної служби Полтавщини.

Звертаємо увагу, що для осіб, які досягли 14-річного віку та отримують паспорт громадянина України вперше, адміністративний збір не сплачується.

Окрім того, якщо у вас немає ідентифікаційного коду, ви можете скористатися безкоштовною комплексною послугою ID-14 та оформити паспорта разом з присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Детальніше про оформлення ID-картки можна дізнатися за посиланням.

Виникли питання - звертайтеся на номер телефону «гарячої лінії» (0532)60-89-69 або  у соціальній мережі Facebook Міграційної служби Полтавської області за посиланням.

Чекаємо у наших підрозділах!

Управління ДМС у Полтавській області