В Україні запрацював мобільний додаток Reunite Ukraine, створений для пошуку дітей

Дата: 18.04.2023 16:38

Фото без описуОсновною функцією мобільного додатку «Reunite Ukraine» є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до рф, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.

Мобільний додаток Reunite Ukraine, спільно напрацьований американською компанією Find My Parent та Національною поліцією   України, як універсальний інструмент пошуку дітей, які зникли безвісти чи з якими втрачено зв’язок, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, були змушені виїхати за межі України або були незаконно депортовані. Головною метою такої співпраці є допомога у возз’єднанні зниклих українських дітей з членами їхніх сімей по всьому світу.

Як це працює:👇

1️⃣ Завантажте безплатний додаток Reunite Ukraine в:

App Store https://apps.apple.com/lu/app/reunite-ukraine/id6444649623

Google Play https://play.google.com/store/apps/details...

2️⃣ Створіть профіль, додавши інформацію та фотографії про себе та свою родину, зокрема тієї особи, яка розшукується. Чим більше інформації завантажується, тим ефективнішим є пошук.

3️⃣ Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine зіставить ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі.

4️⃣ У разі збігу інформації між двома профілями працівники поліції здійснюють їх перевірку.

5️⃣ Особи, дані яких збігаються в додатку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.

6️⃣ Тепер ви можете швидко возз’єднатися зі своїми близькими, де б ви не були.