ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ГРОМАДИ!

Дата: 17.05.2023 22:46

Фото без описуВ культурі кожного народу є речі, що відображають його особливі національні традиції, культуру, характер, уподобання, рівень таланту і т.д. Для українців таким своєрідним ідентифікатором є вишивка – оригінальний вид народного декоративного мистецтва та один з найпоширеніших видів ручної праці українських жінок, що своїм коріння сягає більше двох тисячоліть! А сьогодні, коли наша держава веде запеклу боротьбу за своє існування, українська вишивка є символом національної ідентичності для кожного, хто живе на цій території і вболіває за її долю.

Традиційно у третій четвер травня, тобто цьогоріч – 18-го числа, ми відзначатимемо Всесвітній день вишиванки. Запрошуємо кожного з вас приєднатися до його відзначення, підтримати наш національний символ. Для цього варто прийти на роботу, в магазин чи просто вийти на прогулянку у вишиванках, зробити фото та викласти його на своїй сторінці у соціальних мережах. Тим самим покажемо, що ми – дружні, згуртовані, а значить непереможні!