Відбулося спільне засідання двох постійних депутатських комісій – бюджетної та з питань освіти.

Дата: 23.05.2023 20:49

Фото без описуСьогодні в кабінеті голови громади Віктора Дубовича відбулося спільне засідання двох постійних депутатських комісій – бюджетної та з питань освіти. З частини основних питань інформувала начальниця фінансового відділу Любов Номеровська. Зокрема, присутні заслухали внесення змін до бюджету громади і його виконання у першому кварталі, погодили бюджетний регламент в новій редакції, а також звіт про використання коштів з резервного фонду.

У ході обговорення названих питань В.Дубович порушив такі теми, як майбутнє будівництво дитсадка в Нехворощі, ремонт покрівлі над Будинком культури в Соколовій Балці та над центральним корпусом Маячківського ЗЗСО, введення в дію укриттів у навчальних закладах, їх підготовку до наступного навчального періоду тощо. Депутати Віктор Кибкало та Віктор Сакевич говорили про перспективу проведення ямкових ремонтів дорожнього покриття на сільських вулицях та створення своєї бригади дорожників, придбання відповідної техніки.

Крім того, присутні заслухали і схвалили проєкти рішень щодо виділення одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям чи їх рідним, та кільком жителям громади на лікування.

Ці та інші питання депутати остаточно затвердять на сесії, яка відбудеться 25 травня.