ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 19.05.2023 21:33

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій в межах с. Нехвороща на території Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області” .

Перегрлянути документ

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації, що є документами державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО),  Виконавчий комітет Нехворощанської  сільської ради повідомляє про початок та строки громадського обговорення “Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій в межах с. Нехвороща на території Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку даного документу.

Детальним планом розглядається можливість розміщення базової станції стільникового звязку в с. Нехвороща.

У звіті СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище рішень розробленого детального плану.

Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення двадцятої сесії восьмого скликання Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області від 10 лютого 2022 року “Про надання дозволу ТОВ “Лайфселл” на розробку детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0200 га в межах с. Нехвороща на території Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області”

Розробником Детального плану території та звіту СЕО є ФОП Минак Андрій Олександрович, м. Полтава.

Організатор громадського обговорення Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження:.

Нехворощанська сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури.

Дата подання заяви про визначення обсягу СЕО і оприлюднення її шляхом розміщення на сайті Нехворощанської громади: https://nchvorosha-gromada.gov.ua/ -24.02.2023 р. Публікації заяви в газетах — “Полтавський вісник” №4 (1750) від 23.02.2023 року та “Зоря Полтавщини” №8 (23663) від 24.02.2023 року.

Дата подання повідомлення оприлюднення документу державного планування та звіту СЕО  на  сайті Нехворощанської громади: https://nchvorosha-gromada.gov.ua/ 19.05.2023  публікації заяви в газетах — “Полтавський вісник” №10 від 25.05.2023; та  “Зоря Полтавщини” № 20 (23675) від 19.05.2023.

Громадські обговорення тривають 30 днів. Початок обговорень — 26.05.2023р. Строк завершення громадських обговорень — 24.06.2023 (включно).

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

З матеріалами документу державного планування  та звіту СЕО можна ознайомитись на офіційному  сайті Нехворощанської громади: https://nchvorosha-gromada.gov.ua/ або в приміщенні Нехворощанської сільської ради (Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Нехвороща, вул. Миру, буд. 3 ).

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі на адресу Нехворощанської сільської ради або на електронну пошту: sr-nehvoroscha@ukr.net

У повідомленнях вказуються прізвище, ім'я по батькові, адреса місця проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції та пропозиції, що надійшли після строку завершення громадських обговорень не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 26.06.2023 року о 9 год. 00 хв. за адресою:  вул. Корчукова 1, с. Нехвороща, Полтавського р-ну, Полтавської обл.(будинок культури)

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради (Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Нехвороща, вул. Миру, буд. 3 )

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій.

Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради, щоденно (крім вихідних) з 26.05.2023  по 24.06.2023 в робочий час за адресою: (39354, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Нехвороща, вул. Миру, буд. 3 ). та на електронну пошту:  sr-nehvoroscha@ukr.net

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

Сайт Департаменту природних ресурсів Полтавської ОДА http://www.eco-poltava.gov.ua/ . (розділ “Стан довкілля).

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Немає потреби.

Нехворощанський сільський голова                                             Віктор ДУБОВИЧ

(підпис, печатка (!))                                                                              ________________

Перегрлянути документ