Конкурс дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини».

Дата: 15.06.2023 23:38

Фото без описуЗ метою виховання екологічно свідомої учнівської молоді, дбайливого ставлення до довкілля, підтримки талановитих дітей, а також з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи, Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації впродовж 15 червня - 1 липня 2023 року проводить конкурс дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини».

У Конкурсі беруть участь діти 6-18 років у трьох вікових категоріях:
6-10 років;
11-14 років;
15-18 років.

Учасники конкурсу кожної вікової категорії готують малюнок, присвячений красі природи Полтавщини, у довільній графічній, живописній формах, виконаний олівцями або фарбами, прямокутної форми.
На конкурс подаються лише індивідуальні роботи.

Малюнок має бути наданий/надісланий до 29.06.2023 до Департаменту за адресою: вул. Зигіна, 1, каб. 308, м. Полтава, 36000 з поміткою «Конкурс МАЛЮНКІВ».

У разі ПОШТОВОГО відправлення - дата ВИЗНАЧАЄТЬСЯ за ПОЗНАЧКОЮ на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядатимуться.