Дата: 16.06.2023 23:01

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю робіт по об’єкту: «Реконструкція громадського будинку, що знаходиться за адресою вул. Корчукова, буд. 2в, в с. Нехвороща, Полтавського району Полтавської області під багатоквартирний житловий будинок для облаштування місць проживання внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб» (код ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція)

Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради; 39354, с. Нехвороща, Полтавського району, Полтавської області, вул. Миру, 3; 04382613; Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

1.

Назва предмету закупівлі

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

ФОП Ярошенком П.В.розроблено проектно-кошторисну документацію, відповідно до вимог чинного законодавства по об’єкту: «Реконструкція громадського будинку, що знаходиться за адресою вул. Корчукова, буд. 2в, в с. Нехвороща, Полтавського району Полтавської області під багатоквартирний житловий будинок для облаштування місць проживання внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб».

Відповідно до «Настанови з визначення вартості будівництва», які затверджені наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві», для визначення технічних та якісних характеристик предмету закупівлі Замовником застосовано відомість обсягів робіт і підсумкову відомість ресурсів проектно-кошторисної документації, яка пройшла позитивну експертизу.

На основі виготовленого проекту, який пройшов експертизу і було визначено технічні та якісні характеристики предмета закупівлі та його очікувану вартість.

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість даного предмету закупівлі визначається за статтями витрат, які зазначені у зведеному кошторисному розрахунку, окрім витрат передбачених Главою 10 та Главою 12  вказаної проектної документації і наявного у відповідних главах ПДВ. Очікувана вартість становить - 14 976 961,20 грн. з ПДВ.