ОБЕРЕЖНО!!!

Дата: 17.06.2023 22:04

Фото без описуШановні читачі! Нині кожен з нас користується гаджетами, тобто сучасними електронними пристроями – мобільними телефонами, смартфонами, комп’ютерами тощо. А значить всі ми – в зоні ризику кібератаки! Сьогодні, вочевидь, вона надходить з боку агресивної до нас росії. Ця атака може мати різну мету: від бажання скомпрометувати вас перед іншими абонентами до спроб серйозно пошкодити дані у ваших гаджетах! Зокрема, вашу сторінку можуть «зламати» і від вашого імені розсилати іншим користувачам різні повідомлення, від прохань позичити гроші чи підтримати в чомусь (наприклад, у якомусь неіснуючому голосуванні) до відвертих образ.

УВАГА! Вже є приклади кібератаки на абонентів з нашої громади!

Фахівці радять при виявленні таких випадків негайно звертатися до поліції, а на подібні чужі повідомлення, які видаються вам дуже підозрілими, НЕ РЕАГУВАТИ!

До речі, більшість таких фальшивих повідомлень розповсюджуються російською мовою!

Існує три головних правила захисту від кібератаки:

1. ОНОВИТИ ВСЕ, що можна оновити.
2. ЗМІНИТИ ВСІ ПАРОЛІ (їх треба змінювати раз на три місяці, до того ж паролі повинні бути складними: чим складніший пароль до вашої сторінки, тим складніше розгадати його зловмисникам!).
3. НЕ КЛІКАТИ НА ПІДОЗРІЛІ ПОСИЛАННЯ.
Не забуваймо, що війна триває і через Інтернет!