ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

Дата: 22.06.2023 22:25

Фото без опису483-й день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню. Там, на полі бою, виборюють свободу та незалежність України наші з вами рідні люди – кохані чоловіки та дружини, татусі і матусі, донечки і синочки.

Вони багато роблять для нас, віддаючи сили, здоров’я та навіть життя…

Вони давно забули про комфорт, про міцний сон, про теплі обійми з рідними та близькими, бо мають місію – вигнати ворогів геть з рідної землі!

І ми маємо робити для наших військових все можливе і неможливе, аби вони знали, що їх чекають та люблять!
Вони мають щодня відчувати нашу підтримку!

Тому, будь ласка, обов’язково продовжуймо донатити на ЗСУ – кожна гривня наближає Перемогу!
Але окрім цього нашим Героям та Героїням важливо отримувати від нас і мотиваційні, наділені особливою силою, звісточки.

Наші військові дуже цінують та чекають дитячих малюнків, листів, оберегів, зроблених дитячими руками, бо вони надають їм сили та снаги стояти до Перемоги!

Тож УВАГА!
Ми оголошуємо збір малюнків, листів вдячності, оберегів, ЗРОБЛЕНИХ ДИТЯЧИМИ РУКАМИ.

Потім наші партнери - «Київська єврейська месіанська громада» та інші благодійні фонди, які активно допомагають військовим, передадуть ці теплі подарунки нашим героїчним Захисникам та Захисницям, які зараз перебувають на полі бою або проходять реабілітацію в лікарнях.

Збір триватиме на постійній основі, але перші творчі вироби чекаємо до 30 червня.
Контактна особа: Левонтівцева Наталія, провідна фахівчиня з соціального партнерства ТОВ Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ». Звернувшись на цю електронну адресу levontivceva@ukr.net , ви одержите відповіді щодо всіх деталей конкурсу, які вас цікавлять.
Отже, долучайтесь!

Захисники і Захисниці, які тримають над нами спокійне небо, чекають ваших робіт!
З повагою - Н.ЛЕВОНТІВЦЕВА