Сьогодні мультидисциплінарна команда Центру надання соціальних послуг нашої громади здійснила виїзд до Соколовобалківського старостинського округу.

Дата: 29.06.2023 22:38

Фото без опису
▶️ В рамках виїзду жителі с. Соколова Балка та с. Андріївка отримали послуги перукаря, швеї та послуги з косіння.

▶️Замовлень отримали багато, тож, сьогодні, намагалися надати послуги в першу чергу користувачам, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні догляд вдома. Але й не оминули своєю увагою користувачів відділення надання натуральної допомоги.

▶️Так, наш перукар Аліна ЖОРНЯК сьогодні обслужила 20 осіб. А робітник з комплексного обслуговування будинків Геннадій ПОЛІШКО ще й завтра буде докошувати траву на подвір’ях наших клієнтів у Соколовій Балці. На нього ще чекають четверо осіб.