ШАНОВНА НЕХВОРОЩАНСЬКА ГРОМАДО!

Дата: 05.07.2023 22:35

Фото без описуПовідомляємо, що траурна церемонія прощання та вшанування пам’яті загиблого воїна, нашого земляка Олександра Анатолійовича МАТЕРІНСЬКОГО відбудеться 6 липня (четвер) о 12:00 год. у селі Світлівщина, на його подвір’ї по вулиці Жовтневій, 25.

Перед тим приблизно об 11:00 год. траурний кортеж в’їде у Соколову Балку з боку Нових Санжар і рухатиметься до с. Андріївка, далі – в село Світлівщина.

Звертаємося до жителів соколовобалківських вулиць Квітневої, Першотравневої та Перемоги з проханням вийти на в’їзд свого села і зустріти захисника живим коридором.

Подібне прохання і до жителів андріївських вулиць Молодіжної та Перемоги – теж вийти в центр села і утворити живий коридор.

Так само долучитися до утворення живого коридору можуть усі бажаючі.

Будь ласка, живі коридори створюйте таким чином, щоб вони були компактними, не розтягувалися на велику відстань.

Після церемонії прощання у дворі, Олександра Матерінського поховають на кладовищі с. Світлівщина.
Ще раз просимо ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ долучитися до вшанування воїна, який віддав життя заради настання мирних українських світанків.

Царства небесного, світлої дороги та непорушного спокою загиблому Герою Нехворощанщини!
Гідно провести захисника України за межу Вічності – це останнє, що ми можемо зробити в ім’я світлої пам’яті Воїна Небесного Війська.