Щотижня від Небайдужих Нехворощанок їдуть до хлопців білизна, смаколики, килимки, сіточки, сало, засоби гігієни і багато ще різних та потрібних речей, які життєво необхідні для хлопців!!!

Дата: 09.07.2023 22:00

Фото без описуЩирі, добрі, світлі, небайдужі - це все про неймовірних людей з Нехворщанської громади. Людей, які від початку повномаштабного вторгнення згуртувалися заради підтримки і заради допомоги для наших Захисників. Які не втомлюючись працюють задля наближення Нашої Перемоги!!!

Щотижня маленькі нехворощани - патріоти України передають для воїнів листи, малюнки, браслетики, амулети, поробки - все зроблено з любов‘ю і вдячністю!!!

Ваша громада - гідний приклад для інших❤️
Дорогенькі Ольга Пилипенко і Ольга Свинаренко, переказуйте всім вашим неймовірним мешканцям подяку❤️за турботу, за небайдужість, за вашу кропітку працю і за потужну підтримку для Наших Воїнів Світла!!!
Разом ми - СИЛА💪🏻

Разом до Перемоги!!!🇺🇦
Разом, гуртом і спільно ми вистоїмо і виграємо цю кляту війну!!!

З вірою в ЗСУ❤️ і з повагою до всіх -
Наталія БІЛЕЦЬКА,