Гарний приклад для наслідування!

Дата: 26.07.2023 22:41

Фото без описуЄ в українців така приповідка: «В дружній сім’ї й каша густіша». Її цілком справедливо можна застосувати до шедіївців, які завжди відзначалися згуртованістю: чи якусь подію відсвяткувати, чи концерт провести – вони завжди сходилися родиною. А про роботу й казати нічого, недарма шедіївська толока у 80-ті роки минулого століття славилася на всю Полтавщину, з багатьох районів області приїздили подивитися і перейняти досвід, як у цьому маленькому приорільському селі гуртом зводять житлові будинки, допомагаючи один одному. Тут поняття «сусід» здавна має таке ж значення, як і «родич».

Приємно, що добрі традиції передаються новим поколінням, що мешканці Шедієвого такі ж згуртовані, як і колись. Свідчення тому – день прибирання, який вони влаштували на одному з сільських кладовищ. Зійшлося чимало небайдужих односельців – добровільно, без очікування винагороди. Нею для кожного був хіба що гарний настрій, бо працювалося з ентузіазмом. Завзято боролися з бур’янами і кущами, з купами сміття. Все вигребли, вичистили і навіть підмели. Погляньте, в якому стані тепер місце вічного спочинку рідних. Гарний приклад для наслідування!