На платформі Дія. Освіта розміщено освітні серіали призначені для людей похилого віку. Зокрема, освітній серіал «Базові цифрові навички для людей елегантного віку».

Дата: 31.07.2023 21:51

Фото без опису           Шановні жителі Нехворощанської громади!

Повідомляємо, що на платформі Дія. Освіта розміщено освітні серіали призначені для людей похилого віку. Зокрема, освітній серіал «Базові цифрові навички для людей елегантного віку».

Курс містить 10 серій, під час яких онуки розповідають літнім людям, як встановити месенджери на смартфон, користуватися пошуковиками, записатися до лікаря, поповнити мобільний рахунок та користуватися хабами цифрової освіти Дія.Освіта.

Освітні серіали на Дія. Освіта допоможуть відповісти на найпоширеніші запити та розібратися в ситуаціях, з якими часто стикаються люди старшого віку.

Рекомендуємо особливу увагу приділити переліку серіалів за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-people-of-elegant-age

КУ ЦНСП Нехворощанської сільської ради