Днями у Нехворощу завітали представники ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба».

Дата: 04.08.2023 22:26

Фото без опису Зокрема, засновниця Товариства Світлана Андрієнко і його дорадник з агрономічних питань Василь Дутка провели навчальний семінар з питань розвитку в сільській місцевості малого та середнього бізнесу, підприємництва.

Василь Мирославович ділився особистим досвідом вирощення овочів та фруктів, розповів присутнім про найпопулярніші сорти картоплі, які сьогодні можна вирощувати на продаж, про різні способи висаджування рослин, догляду за ними упродовж сезону, збору й переробки врожаю. Ішлося також про найпоширеніші хвороби сільськогосподарських культур та про шкідників, про сучасні засоби захисту рослин. При цьому демонструвалися відеопрезентаційні матеріали.