Сьогодні робочий день нашої мультидисциплінарної команди був насичений не тільки на замовлення, а й на цікаві життєві історії та слова вдячності від наших клієнтів

Дата: 11.08.2023 22:59

Фото без описуСьогодні робочий день нашої 🚙мультидисциплінарної команди був насичений не тільки на замовлення, а й на цікаві життєві історії та слова вдячності від наших клієнтів🥰😍

До складу нашої 🚙мультидисциплінарної команди сьогодні приєдналася й директорка Центру Людмила Сергеєва, яка здійснила виїзд у родини, які знаходяться в складних життєвих обставинах та зустрілася з отримувачами послуг відділень соціальної допомоги вдома та натуральної допомоги. Так, Людмила Олександрівна відвідала родину Мухіних із Лівенського, яка знаходиться на соціальному супроводі у відділенні соціальної допомоги нашого Центру. Вчора Людмила Олександрівна разом із фахівцем з соціальної роботи Ганною Білецькою вже побували в даній родині, за результатами було прийнято рішення здійснити повторний виїзд. Також директорка зустрілася із Тетяною Михайличенко з Лівенського, яка нещодавно вдруге стала мамою і зараз потребує 🤝підтримки. Попрацювали ми сьогодні й у Борщ Валентини Василівни, у Котенко Ніни Семенівни, у Шмаркуненко Любові Іванівни, у Козака Володимира Миколайовича, Онепір Раїси Сидорівни, Рутківської Валентини Пилипівни, Зінченко Парасковії Степанівни, Матвієнка Федіра Прокоповича з Маячки та Бондаренко Людмили Михайлівни з Лівенського. Стригли, косили, збирали й розвозили замовлення на пошиття та прання, спілкувалися й отримували корисні поради від наших клієнтів.

P.S. Порада від Борщ Валентини Василівни з Маячки- Щоб не боліла спина, потрібно щоранку 🤸🤸‍♀️🧘‍♀️робити гімнастику та займатися 🏊🏊‍♀️плаванням 😉😘