Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!

Дата: 17.08.2023 09:38

Фото без опису         В  межах  програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес», що реалізується Громадською організацією «Маріупольська Спілка Молоді», організовано захід «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!», що відбудеться 30.08.2023 року об 11.00 годині у форматі онлайн.

Мета заходу: ознайомлення молоді та мешканців країни з провідними українськими та міжнародними підприємствами.

Захід складатиметься з двох частин:

Основний захід – презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування тощо.

Паралельний захід – проходження співбесіди з представником HR-відділу.

Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватися. Представники громадської організації нададуть список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR-спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних кандидатур.

Орієнтовна тривалість  заходу три години.

Лінк на реєстрацію: https://forms.gle/fVCbba5JrYYL5V5t9