Дата: 17.08.2023 23:06

Фото без опису16 серпня заступниця голови громади Ольга Хоменко провела виробничу нараду з керівниками закладів культури та освіти Маячківського старостинського округу. Зібравшись в адмінбудинку с. Маячка, учасники наради обговорили напрямки спільної роботи в питаннях організації художньої самодіяльності серед молоді. «Щоб залучити до сцени максимальну кількість підлітків шкільного віку, нам потрібна чітка координація дій, бо учні Маячківського ЗЗСО мають можливість відвідувати хореографічні чи вокальні гуртки безпосередньо і в школі, і в Будинках культури Маячки та Лівенського – каже Ольга Станіславівна. – За кілька днів почнеться навчальний рік, і ця робота помітно активізується, тож між керівниками закладів цього старостинського округу повинна бути тісна співпраця й чітке розуміння тих напрямків, якими треба рухатися разом, аби задовольняти культурні потреби учнівської молоді. Тому зараз наша мета – розробити комунікаційні стратегії, які допоможуть уникати певних суперечностей між творчими колективами під час підготовки концертних програм та інших заходів».