Дата: 19.08.2023 23:14

Фото без опису19 серпня православна церква відзначає Преображення Господнє, а в народі це свято називають Яблучним Спасом.
Це одне з великих свят для всіх християн, яке символізує закінчення літа і початок осені. Недарма наші пращури казали: «Прийшов Спас – пішло літо від нас».

Сьогодні освячують у церквах не тільки яблука, а й інші фрукти – груші, виноград, сливи. Можна святити й овочі, а також мед, колосся жита і пшениці, букети квітів, таким чином прославляючи різноманітне багатство природи.
Тож вітаємо усіх вас, шановні жителі громади! Нехай Боже благословення ніколи не покидає нашу рідну Нехворощанщину, нашу Україну, і допомагає у скрутні хвилини! Бажаємо кожній родині МИРУ, спокою, благополуччя! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія!