ПРИЄМНА НОВИНА

Дата: 24.08.2023 20:43

Фото без опису

Днями у Нехворощанському ЦПМСД  побували фахівці  разом з експерткою  Головної акредитаційної комісії при  Міністерстві охорони здоров’я України  Валентиною  Іванівною Мельник, які мали на меті підготувати  експертний висновок про  відповідність закладу стандартам  акредитації.

Уважно вивчивши перед тим документацію, вони  оглядали медичні заклади нашої  громади й цікавились  метрологічним  забезпеченням, профілактикою хвороб та  інфекційним контролем, якістю лікувально-профілактичної допомоги, амбулаторно-поліклінічної допомоги, використанням ліків, охороною праці, управлінням структурними підрозділами, роботою медико-інформаційної служби, безпекою пацієнтів тощо.

Фахівці не приховували свого захоплення від побаченого у Нехворощі, де нове приміщення і територія навколо нього сяють чистотою, де всі кабінети і зони перебування пацієнтів облаштовані за сучасними вимогами. Вони з цікавістю оглядали коридори, санвузли, кабінети лікарів, пункт базування бригади невідкладної допомоги, гараж для спецтранспорту…

За результатами експертизи, наш Центр ПМСД набрав 765 балів з 920 можливих. У відсотках це складає 83,1%.

Відтак, за набраною сумою балів заклад отримав ПЕРШУ акредитаційну категорію. Після процедури погодження у МОЗ, яка може тривати до двох місяців, він отримає Акредитаційний сертифікат.

Вітаємо усіх працівників медичної галузі нашої громади з такою високою оцінкою і бажаємо ТАК ТИМАТИ і надалі!

ПРЕССЛУЖБА  ТГ