Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі природного газу

Дата: 11.09.2023 10:58

1. Номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель: UA-2023-09-11-000296-a

2. Найменування предмету закупівлі: Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 – Газове паливо.

3. Код ДК 021:2015: 09120000-6 – Газове паливо.

4. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 27 390 м.куб.

5. Очікувана вартість закупівлі: 453 411.05 грн. (чотириста п’ятдесят три тисячі чотириста одинадцять гривень п’ять копійок).

6. Найменування замовника: Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради.

7. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04382613.

8. Місцезнаходження замовника: 39354, Україна, Полтавська область, с. Нехвороща, вулиця Миру, 3.

10. Вид предмета закупівлі: закупівля товару.

11. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 жовтня 2023 року – 31 грудня 2023 року.

12. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання товару.

Фізико-хімічні показники газу природного, який постачається Замовнику, повинні відповідати міждержавному ДСТУ 5542-87, Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2494, Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2493.

Якість газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам, встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):

Подія

Тип оплати

Період,

(днів)

днів

Розмір

оплати,

(%)

постачання товару

Оплата за природний газ за відповідний розрахунковий період (місяць) здійснюється Споживачем

виключно грошовими коштами внаступному порядку: - 70% вартості фактично переданого відповідно до акту приймання-передачі природного газу- до останнього числа місяця, наступного за місяцем,в якому було здійснено постачання газу.

Остаточний розрахунок за фактично переданий відповідно до акту приймання-передачі природний газ здійснюється Споживачем до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому Споживач повинен був сплатити 70% грошових коштів за відповідний розрахунковий період.

післяплата

календарні

16. Джерело фінансування закупівлі: Місцевий бюджет.