Про громадське обговорення проєктів рішень Нехворощанської сільської ради про зміну типу закладів освіти

Дата: 11.09.2023 11:19

Фото без описуНехворощанська сільська рада оголошує про початок проведення громадських обговорень проєктів рішень «Про зміну типу Соколовобалківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нехворощанської сільської ради Полтавської області» та «Про зміну типу Маячківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нехворощанської сільської ради Полтавської області» відповідно до норм Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту» та Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Мета проведення громадського обговорення: роз’яснення законних підстав щодо формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти Нехворощанської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки, що забезпечить як територіальну доступність початкової та базової середньої освіти, так і створить умови для здобуття учнями якісної профільної освіти.

Зміна типу  покликана   вирішити важливі соціально-освітні завдання:

створення  ефективної мережі закладів загальної середньої освіти з урахуванням територіальних особливостей та демографічної ситуації;

здійснення заходів щодо приведення типів закладів загальної середньої освіти у відповідність до вимог чинного законодавства;

прогнозування підвищення якості освіти та економічної ефективності функціонування закладів освіти;

сприяння покращенню доступу дітей і молоді до якісної освіти незалежно від місця проживання;

забезпечення варіативності освітніх послуг з урахуванням індивідуальних запитів учнів, зокрема осіб з особливими освітніми потребами, обдарованої молоді;

забезпечення концентрації й ефективного використання матеріальних, кадрових та фінансових ресурсів громади для підвищення ефективності освітнього процесу.

11.09.2023 року

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

___                                                                                                                            202__ року

Про зміну типу

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», враховуючи результати громадського обговорення проєкту рішення Нехворощанської сільської ради «Про зміну типу Соколовобалківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нехворощанської сільської ради Полтавської області», сільська рада вирішила:

1. Змінити тип закладу освіти «Соколовобалківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нехворощанської сільської ради Полтавської області» на «Соколовобалківська гімназія Нехворощанської сільської ради Полтавської області».
  2. Затвердити Статут  Соколовобалківської гімназії Нехворощанської сільської ради Полтавської області в новій редакції.
  3. Внести зміни до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформацію щодо зміни типу закладу.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення, культури, молоді, фізичної культури і спорту.

Сільський голова                                                                      Віктор ДУБОВИЧ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

___                                                                                                   _       _______      202__ року

Про зміну типу

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», враховуючи результати громадського обговорення проєкту рішення Нехворощанської сільської ради «Про зміну типу Маячківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких Нехворощанської сільської ради Полтавської області», сільська рада вирішила:

1.    Змінити тип закладу освіти «Маячківський заклад загальної середньої освіти    І - ІІІ ступенів імені академіків Левицьких Нехворощанської сільської ради Полтавської області» на «Маячківська гімназія імені академіків Левицьких Нехворощанської сільської ради Полтавської області».

2. Затвердити Статут Маячківської гімназії імені академіків Левицьких Нехворощанської сільської ради Полтавської області в новій редакції.

Сільський голова                                                              Віктор ДУБОВИЧ