СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 23.09.2023 19:21

Фото без описуСьогодні на спортивному майданчику зі штучним покриттям у с. Нехвороща відбувся розіграш кубка з міні-футболу на честь палкого прихильника цього виду спорту Володимира Скляра. 31-го січня минуло два десятиліття відтоді, як Володимир Іванович загинув в автоаварії, тож футболісти віддали йому шану хвилиною мовчання. Потім інструктор з фізичної культури відділу освіти Нехворощанської ТГ Юрій Любимський назвав команди, які прибули на змагання. Крім господарів поля, тут зібралися гравці «Орілі» із села Ряське, «Колосу» з Михайлівки, «Лиману» з Гупалівки, «Свободи» з Царичанки та «Асгарду» з села Могилів Дніпровського району.

За результатами фінального матчу та серій післяматчевих пенальті, першість посіла команда «Асгард». Її капітану вручили пам’ятний кубок і Диплом Нехворощанської ТГ. Такий же Диплом одержала і команда-фіналістка «Свобода». Потім обидві команди зробили колективне фото на згадку.

Олександр САВЧЕНКО,

інструктор з фізичної культури та спорту

Нехворощанського відділу освіти