ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 18.10.2023 13:15

Фото без опису16 жовтня у Полтавському районі розпочалася пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин!

Цьогоріч у зв’язку із воєнним станом усі роботи з розповсюдження вакцини будуть проводитися без застосування авіації. Так, приманки з вакциною будуть розповсюджувати робочі групи шляхом наземного розподілу на узліссях, узбіччях доріг, річок, сільськогосподарських угідь, на території вирубок. При виявленні громадянами таких приманок, прохання не брати їх в руки, не знищувати і не псувати!

Імунізація диких тварин проводиться для боротьби із тяжким захворюванням – сказом, яке є особливо небезпечною гострою вірусною хворобою тварин, а від них може передатися і людині. Ця хвороба характеризується ознаками поліенцефаломієліту, паралічами і абсолютною смертністю. Відповідно до оцінки Всесвітньої організації охорони здоров’я, сказ входить у п’ятірку найбільш небезпечних зооантропонозів, що завдають величезних соціально-економічних збитків.

Головне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області