СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 23.10.2023 10:45

Фото без описуМинулої суботи на базі одного з Кобеляцьких ліцеїв пройшла VI Гімназіада Полтавщини з мініфутболу серед дівчат – учениць навчальних закладів загальної середньої освіти. На цих змаганнях була представлена збірна команда нашої громади, зокрема, гравчині з Нехворощі, Маячки та Лівенського.

Перша гра була для наших успішною, їм вдалося забити гол у ворота команди з селища Білики. Наступного разу довелось поступитися кобеляцькій команді, зігравши з рахунком 2:1 на користь господарів поля. А в третій грі наші знову перемогли, забивши у ворота машівської команди 2 голи. У підсумку наша збірна посіла 2 місце, що можна вважати вдалим стартом у Гімназіаді, яка триватиме до кінця навчального року і в рамках якої проводитимуться змагання з різних видів спорту. Сподіваємось, наші спортсмени покажуть високі результати. Зараз же дякуємо їх тренерам за підготовку дітей, а керівництву громади – за транспорт, наданий для поїздки у м. Кобеляки, що дало можливість взяти участь у цікавих спортивних баталіях.

Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,

інструктор з фізичної культури відділу освіти

Нехворощанської громади