ТАК ТРИМАТИ!

Дата: 07.11.2023 10:08

Фото без описуЗ лютого нинішнього року на Полтавщині тривав обласний огляд-конкурс народної творчості «Звучи, рідна мово!» на відзначення 80-річчя від дня народження Героя України, народної артистки України, лавреатки Державної премії України ім. Тараса Шевченка, повного кавалера ордена Княгині Ольги – Раїси Опанасівни Кириченко. У ньому взяли участь 748 аматорських гуртів, серед яких – і творчі колективи нашої громади.

І ось тепер, у переддень їх професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, Департамент культури і туризму Полтавської ОВА оприлюднив свій наказ про підсумки цього конкурсу. Відповідно до нього представники Нехворощанської сільської територіальної громади одержали такі нагороди:

ДИПЛОМ І ступеня:

- Олена Мануйленко – солістка Соколовобалківського СБК;

- танцювальна група «Імпульс» Соколовобалківського СБК (керівниця Каріна Хоменко);

- вокальний ансамбль «Шедіївчанка» Шедієвського СК (керівниця Іванна Полухіна);

- танцювальна група «Дивоцвіт» Нехворощанського СБК (керівниця Ірина Дяченко);

- Владислав Діденко та Микола Середа – вокальний дует Нехворощанського СБК;

- Каріна Безверха, Вероніка Єрмакова та Каріна Хоменко – учасниці танцювальної групи «Імпульс» Соколовобалківського СБК (керівниця Каріна Хоменко);

- Анна Дейнека – солістка Шедіївського СК.

ДИПЛОМ ІІ ступеня:

- гурт барабанщиків «Ліра» Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. акад. Левицьких (керівник Сергій Романченко);

- Мілана Ткачук – солістка Соколовобалківського СБК;

- вокальний колектив «Маків цвіт» Маячківського СБК (керівниця Ірина Шелемба);

- Світлана Швед та Олександр Барановський – вокальний дует Нехворощанського СБК;

- учасники художньої самодіяльності Маячківського СБК (керівниця Оксана Гринь);

- вокальний гурт «Калина» Лівенського СБК (керівниця Світлана Зеленська);

- Людмила Лебедин – солістка Маячківського СБК;

- Марія Чокирлан та Юлія Мельніченко – вокальний дует «Ніжність» Маячківського СБК;

- гурт «Реальні мужики» Лівенського СБК (керівник Сергій Романченко).

ДИПЛОМ ІІІ ступеня:

- дитяча танцювальна група «Волошки» Маячківського СБК (керівниця Оксана Гринь);

- Мілана Івашкевичус та Іванна Полухіна – сімейний вокальний дует Шедіївського СК.

ПОДЯКУ:

Хоменко Ольга Станіславівна – заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Вітаємо наших переможців з вагомими здобутками і бажаємо нових творчих висот!

Виконавчий комітет ТГ