КВІТИ ДЛЯ НЕХВОРОЩІ

Дата: 13.11.2023 11:06

Фото без описуДуже приємно, коли до впорядкування села прагнуть не тільки працівники благоустрою, а й небайдужі жителі, котрі хочуть бачити Нехворощу квітучою і діляться розсадою, саджанцями, насінням чи цибулинами квітів. Ще приємніше, коли до цієї справи долучаються мешканці сусідніх громад, як от жителька Нових Санжар Тетяна Давиденко, яка ретельно зібрала насіння великоквіткового портулаку і в подарунковому мішечку передала нам, а ми поділилися з Маячківським старостатом. Навесні ця рослина яскравим килимом прикрасить наші села.

Кущами кулевидної хризантеми поділилася директорка дитсадка «Сонечко» Анна Шевченко, вони вже знайшли своє місце у центральному парку.

Нехворощани Андрішко Олена і Деряга Олена принесли цибулини тюльпанів та лілій, їх також висадили в центральному парку Нехворощі, аби через кілька місяців вони сповістили перехожим про настання весни.

Дякуємо усім благодійникам за любов до громади і за бажання зробити її кращою.