ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 20.11.2023 16:05

Фото без описуСьогодні у кабінеті голови громади відбулося засідання виконкому сільської ради. Присутні заслухали інформацію і схвалили проєкт рішення «Про бюджет Нехворощанської сільської територіальної громади на 2024 рік», схвалили рішення про створення оновленого складу комісії з питань захисту прав дітей; сільської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми; опікунської ради, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а також комісії з питань встановлення факту спільного проживання та здійснення догляду. Крім того, затвердили план дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах водопостачання та водовідведення в осінньо-зимовий період.

У «Різному» голова ТГ Віктор Дубович запропонував членам виконкому внести свої пропозиції щодо того, яким чином краще вшанувати у громаді пам’ять воїнів-земляків, які загинули під час бойових дій з російськими окупантами.