БУДЕ ЖИВА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

Дата: 23.11.2023 10:13

Фото без описуНехворощани, мабуть, вже помітили приємну «обновку» навпроти Будинку культури: позавчора там з’явилася молода ялинка. Цей подарунок зробив для села голова громади Віктор Дубович, придбавши саджанець у садорозпліднику. Він же особисто взяв участь у його висадженні.

Ідея посадити навпроти БК блакитну ялинку визріла у Віктора Олександровича давно, бо приємніше перед Новорічними святами прикрашати живе дерево, ніж зрубану в лісі сосну. І таку ялинку посадили ще восени 2021 року, коли закладали Парк медиків, але вона, на жаль, загинула. І ось тепер тут з’явився новий саджанець. Маємо надію, що цього разу все буде добре, і голуба красуня ростиме на радість дітям та всім наступним поколінням нехворощан!