У НЕХВОРОЩІ ВІДКРИЛАСЯ АПТЕКА

Дата: 28.11.2023 13:18

Фото без описуНехворощани та часті відвідувачі магазину «Оптовичок» вже помітили, що поруч, де раніше містилося відділення Нової пошти, відкрилася аптека. Власне, це не нова точка торгівлі медикаментами, раніше вона базувалася у старому приміщенні амбулаторії, а днями переїхала у більш людне місце, що додало зручностей жителям та гостям села: і в «Оптовичку» можна скупитися, і в «М’ясну лавку» зайти, і парфуми вибрати чи послугами перукарки скористатися, і при потребі аптеку відвідати. Тут вас зустрінуть завідувачка Ольга Вікторівна Ткаченко і ФОП Валентина Петрівна Вільхова, підкажуть і допоможуть вибрати необхідні ліки.

Працює аптека щодня, крім неділі, тож, як мовиться, ласкаво просимо! А колектив закладу вітаємо з відкриттям і бажаємо успішних продажів, розвитку та вдячних клієнтів!