СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 11.12.2023 10:56

Фото без опису8-10 грудня у Карлівськіому ліцеї №3 пройшов семінар-практикум та 46-ті обласні змагання з технічно-спортивного туризму і спортивного орієнтування в закритих приміщеннях. Показати свої здібності з’їхалися 60 учасників, що представляли 17 команд. Серед них була й команда Нехворощанської громади у складі Олександра Савченка, Марини Рубан-Шерстюк та Ілони Бабенко (всі з Нехворощанського ліцею), а також Ростислава Яловеги (Соколовобалківський ЗЗСО І-ІІІ ст.).

Першого дня проходили командні змагання з технічно-спортивного туризму, в яких наша команда посіла дев’яте місце. Наступного дня були індивідуальні змагання зі спортивного орієнтування, в яких Марина Рубан-Шерстюк здобула ІІ місце, Олександр Савченко ІІІ місце, Ілона Бабенко IV місце. Усі вони нагороджені грамотами Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити подібні заходи, а спортсменам – за участь у змаганнях і наполегливу боротьбу за призові місця, за організованість та витримку.

Григорій КАСЯН,

учитель фізичної культури