відвідини головою громади маячківського старостату

Дата: 14.12.2023 10:33

Фото без описуДнями адміністративний будинок у селі Маячка став об’єктом цікавості місцевої малечі, бо саме тут, де колись була обрядова зала, з’явилася новорічна фотозона. Біля неї проходила святкова зустріч дітлахів зі Святим Миколаєм. Залюбки сюди приходять відвідувачі й зараз, хоча тепер тут тимчасові робочі місця керівниці Будинку культури Світлани Герасименко та сільської бібліотеки Ірини Шелемби. У них зараз «гаряча пора», бо треба підготувати річні звіти і водночас написати сценарій новорічних свят. А під час візиту голови громади Віктора Дубовича, вони разом із його заступницею Іванною Полухіною говорили про те, як функціонують комунальні заклади в зимовий період на території Маячківського старостату.

Принагідно В.Дубович відвідав Маячківську амбулаторію, де триває внутрішній ремонт приміщення, вже більшість кабінетів мають сучасний вигляд. Сестра медична Ольга Матвієнко показала і кабінети, і нові меблі, а також розповіла, який обсяг робіт ще залишився до повного завершення ремонту. В коридорі, який уже сяє новизною, якраз прикрашали ялинку, що нагадує і сільським медикам, і їхнім пацієнтам про наближення Нового року.

ПРЕССЛУЖБА ТГ