ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРОПОНУЄ СКОРИСТАТИСЯ УНІКАЛЬНОЮ НАГОДОЮ – ОТРИМАТИ ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ
Не зареєстровані як безробітні особи мають право отримати у службі зайнятості ваучеру на освіту. (Для отримання ваучера перебувати на обліку в службі зайнятості не потрібно!!!). Вибір професії (спеціальності), форми навчання та навчального закладу здійснюється особою. Навчання можливе без відриву від роботи.
Ваучер на освіту – це документ встановленого зразка, що дає особі право пройти безоплатне навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей.
Ваучер видається одноразово.
Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначених законом на момент прийняття рішення про його видачу.( Поточна максимальна вартість -30230 грн.)
Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
ХТО МАЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ВАУЧЕРА?
Громадяни, які мають професійно-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості та належать до однієї з категорій:
-
мають вік 45+ (до досягнення пенсійного віку) та страховий стаж не менше 15-ти років;
-
звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спецзв'язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції, Бюро економічної безпеки України або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв'язку із скороченням чисельності штату, або за станом здоров'я;
-
учасники АТО/ООС, особи, звільнені з військової служби після участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації (за умови звернення протягом 3-х років з дня звільнення);
-
внутрішньо переміщеними особами працездатного віку за відсутності підходящої роботи;
-
особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок
збройної агресії проти України, після їх звільнення;
-
особи з інвалідністю за відсутності підходящої роботи;
-
особи, які у період дії воєнного стану отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії, у разі наявності відповідних рекомендацій в індивідуальному реабілітаційному плані, незалежно від встановлення їм інвалідності.Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (063)1183028