СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 25.01.2024 14:49

Фото без опису24 січня в рамках проведення Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч» відбулася матчева зустріч волейбольних команд юнаків та дівчат із Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Нехворощанського ліцею. Змагання проходили на базі Соколовобалківського закладу, тож його директорка Лариса Поглазова привітала спортсменів та їх тренерів перед початком баталій, побажала успішної гри. А вона видалась цікавою і напруженою, бо кожна команда прагнула до перемоги. Цього разу фортуна посміхнулася нехворощанам: команда юнаків виграла в господарів спортивної зали з рахунком 4:1, а команда дівчат – з рахунком 3:0.

Але ж спорт – це не тільки забиті м’ячі та підсумкові рахунки, це також бадьорий настрій та позитивні емоції, відтак кожен учасник та учасниця змагань одержали від зустрічі свою особисту перемогу. До того ж після завершення усі могли причаститися запашним чаєм і смачним печивом, за що окрема подяка адміністрації Соколовобалківської школи.

Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,

інструктор з фізичної культури відділу освіти

Нехворощанської громади