СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 09.02.2024 09:55

Фото без опису8 лютого в рамках проведення VI Гімназіади Полтавщини на базі Національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка пройшли змагання зі стрітболу серед юнаків та дівчат навчальних закладів Полтавського району. Участь у них взяли збірні команди юнаків та дівчат нашої громади – учнів Нехворощанського ліцею та Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Звісно, змагатися з вихованцями спортивних шкіл було нелегко, але й наші стрітболісти показали свої спритність і вправність, і головне – одержали задоволення від гри, від участі у змаганнях обласного рівня. Тому дякуємо усім, хто сприяв поїздці наших спортсменів і тренерів до Полтави, а гравцям дякуємо за наполегливість, за гідне представлення Нехворощанщини, і бажаємо їм нових перемог і нових цікавих ігор!

Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,

інструктор з фізичної культури відділу освіти

Нехворощанської громади