НОВА ТЕПЛОТРАСА, НОВИЙ ВОДОГІН

Дата: 16.02.2024 18:54

Фото без описуНехворощанам уже відомо, що у половині маленького приміщення, де колись була кухня райлікарні, після ремонту «поселилася» адміністрація ЦПМСД, а в майбутньому там будуть два кабінети стоматолога. Днями там стався витік води на теплотрасі, тож довелося оперативно усувати прорив, аби поновити теплопостачання. У ході робіт виявилося, що поруч з теплотрасою, прокладеною ще з металевих труб, пролягає такий же металевий водогін, тому вирішили не ремонтувати старі труби, а цілком замінити їх – від котельні до будівлі. Майже три дні працювали там керівник комунгоспу Денис Каракуця, екскаваторник Руслан Раджабов, тракторист Сергій Шкиль, начальник господарської частини відділу освіти Степан Черевик з будівельниками Олександром Затолокою та Дмитром Пересічанським. Спочатку розчистили територію, де пролягає теплотраса, вирубали кущі, вивезли сміття, потім викопали траншею і з сучасних пластикових труб змонтували нові комунікації. Тепер в адмінбудівлі нехворощанського медзакладу будуть надійними і теплопостачання, і водозабезпечення. Залишається подякувати майстрам-будівельникам за швидко і якісно виконану роботу.