СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 19.02.2024 10:39

Фото без опису17 лютого в рамках проведення VI Гімназіади Полтавщини та Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч», на базі Лелюхівської гімназії відбулася матчева зустріч збірних волейбольних команд юнаків та дівчат із Нехворощанської та Новосанжарської громад.

На початку баталій спортсменів та їх тренерів привітав керівник гімназії Володимир Жильченко, побажав успішної гри.

Цікаві моменти в ході змагань подарували їх учасникам та учасницям позитивні емоції. Хоч перемогу здобули господарі спортивної зали, проте й наші гравці поверталися додому з піднесеним настроєм, адже їх нагородили грамотами, а команда одержала пам’ятний кубок.

Висловлюємо подяку всім волейболістам та їхнім тренерам за те, що вони гідно представили нашу громаду, а керівництву ТГ – за сприяння в поїздці спортсменів на змагання.

Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,

інструктор з фізичної культури відділу освіти

Нехворощанської громади