інформаційна сесія

Дата: 23.02.2024 08:49

Фото без опису22 лютого для активу Нехворощанщини та ВПО проведено інформаційну сесію «Соціальні проєкти громад в умовах воєнного стану».

Інформаційну сесію провів представник ГО «КРИМСОС» Вадим Штефан. Під час заходу учасників ознайомлено із джерелами фінансування, механізмами роботи з донорами,  розподілом ролей в проєктних командах, комунікаціями та етапами підготовки проєктів соціальної дії.

Заступниця голови ТГ Ольга Хоменко зазначила, що проєктна робота є важливою частиною нашої діяльності, і набуті знання стануть в пригоді для подальшого розвитку та зміцнення громади.

Регіональні координатори ГО «КримSOS» працюють у рамках проєкту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України» за фінансування UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.