Концерт у Соколовій Балці

Дата: 10.03.2024 13:14

Фото без описуВлаштували його з нагоди Міжнародного жіночого дня, а припав він на 9 березня – день, коли в Україні на державному рівні відзначалось 210-ліття з дня народження Тараса Шевченка. Тому організатори заходу не могли обійти цю тему, доручивши юним односельцям Валерії Бровко і Денису Ткачуку покласти квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу. А місцева поетеса Любов Мошура прочитала зі сцени кілька своїх віршів.

Голова громади Віктор Дубович підійшов до мікрофона, щоб поздоровити присутніх в залі жінок, висловити їм свою повагу і побажання добра, сімейного благополуччя та жіночого щастя, і не менш головне – мирного неба!

А концертну програму відкрила Мілана Ткачук піснею «Кольорове дитинство». Із задоволенням присутні слухали також пісні у виконанні Даші Тохтаєвої, Вікторії Борсук, Жені Коваленко і Дениса Ткачука.

Заслужені аплодисменти приймав на свою адресу вокально-інструментальний ансамбль «ChilofU».

Багато було в програмі танцювальних номерів, які підготували старші й молодші групи танцювального колективу «Імпульс».

Насамкінець на сцену піднялася директорка Будинку культури Світлана Житник, аби вручити Дипломи й Подяки самодіяльним артистам, які брали участь в різних мистецьких конкурсах. Зокрема, першість у Всеукраїнських багатожанрових онлайн-конкурсах вибороли вокалістка Мілана Ткачук і старша група танцювального гурту «Імпульс», родинний дует у складі Яни Пилипенко та Світлани Житник, а також ВІА «ChilofU».

Соколовобалківський концерт був благодійним, тож глядачі та запрошені не минали спеціальної скриньки, в яку вкидали гроші на потреби ЗСУ. Наприкінці заходу кошти підрахували й оголосили: цього разу зібрано 5 тисяч 875 гривень!

Дякуємо всім, хто готував концерт, хто прийшов його подивитись і хто підтримує наших захисників.

ПРЕССЛУЖБА ТГ