СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 11.03.2024 13:48

Фото без описуМинулої суботи у Нових Санжарах відбулися зональні змагання чемпіонату Територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» з волейболу серед дівчат 2008 року народження та молодшого віку. Участь у них взяли 7 команд, у тім числі – збірна команда волейболісток з нашої громади, зокрема гравчині з Нехворощанського ліцею та Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ст. (учителі фізичної культури Олександр Савченко і Ростислав Яловега).

Наші спортсменки провели три гри з такими результатами: виграли у команди Пришибської громади з рахунком 2:0, і двічі поступилися новосанжарським та омельницьким волейболісткам, в обох випадках пропустивши по два м’яча на своє поле. Відтак за підсумками зустрічі наша команда посіла п’яте місце.

Дякуємо господарям спортивної зали за підготовку до змагань, керівництву нашої громади ‒ за наданий транспорт для поїздки на гру, спортсменам – за наполегливість у боротьбі за перемогу, а ЗСУ – за можливість проводити такі заходи.

Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,

інструктор з фізичної культури відділу освіти

Нехворощанської громади