чепуряться наші села

Дата: 28.03.2024 17:27

Фото без описуВесна..... Всі ми з нетерпінням її чекали. З’явилися перші весняні квіти та зеленіє травичка. Але разом з цією красою з’явилося дуже багато сміття. Тож на території Маячківського старостинського округу тривають роботи з вирубування порослі, наведення чистоти на територіях сіл. Зокрема, на цьому тижні молодий  парк і гарні квітники посадили та продовжуємо прополювати раніше висаджені клумби і лавандове поле. Дякую працівникам клубу, бібліотеки, благоустрою та виконкому за сумлінну працю!

Водночас звертаюсь до жителів Маячківського старостинського округу з проханням дотримуватися правил благоустрою. Не складати дрова та обрізки на узбіччях доріг, не організовувати стихійні сміттєзвалища. Прошу долучатися до проведення заходів з благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля наших населених пунктів. Давайте  гуртом, спільними зусиллями наводити та підтримувати порядок в наших рідних селах!

Іванна ПОУХІНА,

заступниця голови громади