СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 22.04.2024 13:41

Фото без описуУчора на стадіоні с. Драбинівка відбувся розіграш кубка пам’яті Леоніда Мокляка. Цими змаганнями відкрито сезон великого футболу. Серед гравців була команда Нехворощанської громади.

Учасників події привітав в.о. голови Драбинівської СТГ Григорій Лебедин, футболістам побажав перемоги, також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України.

В підсумку переможну трійку склали команди «Оріль» (с. Ряське), «Приорілля» (с. Нехвороща) і «Ветеран» (с. Драбинівка).

Кращими гравцями визнані Олександр Кардаш та Ростислав Коробка («Оріль»), Олександр Савченко («Приорілля»), Роман Матійченко («Чиста криниця»), Артур Забора та Артур Кобченко («Ветеран»).

Велика вдячнісь арбітрам за хорошу роботу, адже в футболі це є найскладнішим процесом, а саме Ростиславу Яловезі, Максиму Діденку, Анатолію Трояну та голові Нехворощанської громади Віктору Дубовичу.

Також дякуємо за підготовку в проведенні турніру в.о. драбинівського сільського голови Григорію Лебедину та директору ТОВ «Чиста криниця» Олександру Калантаю.

ОСОБЛИВА ВДЯЧНІСТЬ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ  ЗА НАШЕ ЖИТТЯ

Віталій БАРАНОВИЧ,